»
Takaisin
»
Lisää uutisia
Muut uutiset
Ei uutisia
Poimintoja seuran otteluista
VPS U13 P02Aluesarja
21
Elo
klo 18:00
Sorsantie
VPS -j P02 Kyky - VPS-j P03
12-1
VPS U12 P03P13 aluesarja (02)
21
Elo
klo 18:00
02 alue, Sorsantie
VPS-j P02 kyky - VPS
12-1
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
22
Elo
klo 11:30
Kauppi, kenttä 2 B
VPS - KuPS Musta
0-2
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F8
22
Elo
klo 11:40
Ilveskenttä, kenttä 3
KuPS Musta - VPS
2-4
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F8
22
Elo
klo 13:00
Ilveskenttä, kenttä 3
TuNL - VPS
1-4
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F8
22
Elo
klo 14:20
Ilveskenttä, kenttä 2
Ilves Keltainen - VPS
4-3
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
22
Elo
klo 14:45
Kauppi, kenttä 2 B
VPS - Ilves Keltainen
0-2
VPS A-junA-poikien C-lohko
22
Elo
klo 15:00
Toivolan urheilukenttä,Siilinjärvi
Tou/SIPS yj - VPS A-pojat
1-8
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F8
22
Elo
klo 16:00
Ilveskenttä, kenttä 3, pronssiottelu
TPS - VPS
9-5
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
22
Elo
klo 17:45
Kauppi, kenttä A
FC Kasiysi White - VPS
2-0
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
23
Elo
klo 9:45
Kauppi, 3 B
VPS - Sibbo Vargarna
4-5
VPS U13 P02Puolen Suomen Liiga
23
Elo
klo 11:00
Prunttimäki 3 (Seinäjoki)
VPS -j P02 - Komeetat
3-1
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
23
Elo
klo 11:40
Kauppi 2 B
SJK - VPS
0-5
VPS U9 P06Ilves Cup Tampere F9
23
Elo
klo 14:20
Kauppi 2 B
VPS - JJK
VPS U13 P02Puolen Suomen Liiga
23
Elo
klo 15:00
Prunttimäki 3 (Seinäjoki)
JJK-j P02 - VPS -j P02
0-5
VPS U12 P03Piirisarja D12 (03) I div
24
Elo
klo 17:00
03 I div, MTV 11
VPS - FC Kiisto Musta
6-0
VPS U11 P04D12 piirisarja, 2. div
24
Elo
klo 17:00
D12 1div MTV12
VPS j - FC Kiisto Keltainen
VPS U11 P04D12 1 divisioona
24
Elo
klo 17:00
MTV11
VPS j - FC Kiisto Musta
VPS U10 P05Piirisarja E10
24
Elo
klo 17:00
MTV 4
VIFK Blue - VPS Musta
VPS U9 P06E 10 sarja
24
Elo
klo 17:00
E10 piirisarja, MTV5
VIFK White - VPS -j P06
VPS U10 P05Piirisarja E10
24
Elo
klo 18:00
MTV 5
VPS Musta - VIFK White
VPS U9 P06E 10 sarja
24
Elo
klo 18:00
E10 piirisarja, MTV 4
VPS -j P06 - VIFK Blue
9-2
VPS U13 P02II Divisioona
24
Elo
klo 19:00
Simpsiö, lapua
Ponnistus - VPS -j P02 Haaste
0-3
VPS U15 P00B-jun II div
25
Elo
klo 17:00
MTV 9 (B II div)
VIFK B White - VPS P00
2-4
VPS U10 P05Piirisarja E11
25
Elo
klo 17:00
MTV 5
VPS P05 - Sundom IF
8-1
VPS U10 P05Piirisarja E11
25
Elo
klo 17:00
MTV 4
VPS Raita - I-JBK P04
9-1
VPS U10 P05Piirisarja E11
25
Elo
klo 18:00
MTV 5
Sundom IF - VPS Raita
1-15
VPS U10 P05Piirisarja E11
25
Elo
klo 18:00
MTV 4
I-JBK P04 - VPS P05
3-7
VPS U8 P07Junior Cup 2015
25
Elo
klo 18:30
Fennia Areena
FC Kiisto Vihreä - VPS - j Raita
VPS U12 P03Piirisarja D12 (03) I div
26
Elo
klo 17:00
03 I div, Sorsantie
VIFK Blå - VPS
1-3
VPS U11 P04D12 1 divisioona
26
Elo
klo 17:00
D12 1div Sorsantie
ViFK Blå - VPS j
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 17:00
F9 piirisarja, MTV 7
BK-48 Blå - VPS -j Musta
2-17
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 17:00
F9 piirisaarja, MTV 7
BK-48 Gul - VPS -j Valkoinen
2-9
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 18:00
F9 piirisarjaa, MTV 7
VPS -j Valkoinen - BK-48 Blå
16-3
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 18:00
F9 piirisarja, MTV 7
VPS -j Musta - BK-48 Gul
9-5
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 18:00
F9 piirisarja, Monnari Laihia
VPS -j Raita - SIK
VPS U15 P00P00 Aluesarja
26
Elo
klo 19:00
Isolahti (P15 Aluesarja)
VPS - SJK-j yj
3-1
VPS U13 P02Aluesarja
26
Elo
klo 19:00
Sorsantie
VPS -j P02 Kyky - SJK-juniorit musta
0-5
VPS U9 P06F 9 sarja
26
Elo
klo 19:00
F9 piirisarjaa, Monnari Laihia
TePa - VPS -j Raita
VPS U12 P03P13 aluesarja (02)
27
Elo
klo 19:00
02 alue, Sorsantie
VPS - Sepsi-78 yj
1-5
VPS-j 3.DivKolmonen
27
Elo
klo 19:00
Palosaari
VPS -j - Närpes Kraft 2
VPS B-junB-juniorit I divisioona syksy
29
Elo
klo 14:15
Botniahalli
VPS - KUPS/2
VPS U10 P05Piirisarja E10
31
Elo
klo 17:00
MTV 4
VPS Musta - VPS-j P06
VPS U9 P06E 10 sarja
31
Elo
klo 17:00
E10 piirisarja, MTV 4
VPS-j Musta - VPS -j P06
VPS U15 P00P00 Aluesarja
31
Elo
klo 18:00
Mustasaaren keskuskenttä (P15 Aluesarja)
I-JBK - VPS
VPS U10 P05Piirisarja E10
31
Elo
klo 18:00
MTV 4
Jurva-70 - VPS Musta
VPS U9 P06E 10 sarja
31
Elo
klo 19:00
E10 piirisarja, MTV 4
VPS -j P06 - Jurva-70
VPS U10 P05Piirisarja E10
1
Syy
klo 17:00
MTV 4
VPS Valkoinen - VIFK Blue
VPS U10 P05Piirisarja E11
1
Syy
klo 17:00
Smedsby gräs
VPS P05 - VIFK Smedsby White
VPS U10 P05Piirisarja E11
1
Syy
klo 17:00
Smedsby gräs
VPS Raita - VIFK Smedsby Blue
VPS U10 P05Piirisarja E10
1
Syy
klo 18:00
MTV 5
VIFK White - VPS Valkoinen
VPS U10 P05Piirisarja E11
1
Syy
klo 18:00
Smedsby gräs
VIFK Smedsby Blue - VPS P05
VPS U10 P05Piirisarja E11
1
Syy
klo 18:00
Smedsby gräs
VIFK Smedsby White - VPS Raita
VPS U15 P00B-jun II div
1
Syy
klo 18:30
MTV 8 (B II div)
VPS P00 - Karhu
VPS U11 P04D12 piirisarja, 2. div
2
Syy
klo 18:30
MTV11
VPS j - KJV
VPS-j 3.DivKolmonen
2
Syy
klo 18:30
Bollplan, Ytteresse
Esse IK - VPS -j
VPS U13 P02Aluesarja
2
Syy
klo 19:00
Sorsantie
VPS -j P02 Kyky - Norrvalla FF
VPS U11 P04D12 1 divisioona
3
Syy
klo 18:00
D12 1div Ilmajoki, Laidun 2
IK Punainen - VPS j
VPS U15 P00B-jun II div
3
Syy
klo 18:30
MTV 10 (B II div)
VPS P00 - VIFK B White
VPS U15 P00P00 Aluesarja
4
Syy
klo 17:00
Isolahti (P15 Aluesarja)
VPS - VIFK
VPS Junioreiden hallituksen kokous
Junnujen toimisto klo 18:00

7
Syy
VPS Juniorit - seurainfo
ilmoitetaan myöh. klo 18:00

Junioreiden hallitus kutsuu kaikkia kiinnostuneita kuuntelemaan ja keskustelemaa...

23
Syy
Poimintoja muilta sivustoilta
18.08.2015 SU 6.9 POJAT vs FC I-SÄT!!! » (VPS U8 P07)
05.07.2015 Tytsypäivä 5.7.2015 » (Harrasteryhmät tytöt)
Videot
VPS-Juniorit
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Ilmoittautumiset
Kategoriat